Zjazd już się odbył.
Uczestników: 125

Uczestnicy

W tym miejscu znajdziesz aktualną listę uczestników,
którzy potwierdzili swoje uczestnictwo w spotkaniu.

Uczestnicy

Adamczak, Jacek
Adamski, Zygmunt
Antczak-Jędrzejczak (Antczak), Danuta
Baranowski, Jan
Bernardczyk, Katarzyna
Bielecka-Wiśniewska (Bielecka), Elżbieta
Błasińska (Świątczak), Grażyna
Błasiński, Piotr
Błażewicz-Schöneich, Elżbieta
Bogacki, Stanisław
Bokun, Lech
Boruczkowska, Anna
Borzyńska-Waga (Borzyńska), Bożena
Bręborowicz, Grzegorz
Buraczyk, Leszek
Ceglewska-Grześkowiak (Ceglewska), Hanna
Chojecka-Adamska, Anna
Chojnicki, Janusz
Chwaliński, Marek
Cichowska (Puszczyńska), Maria
Cieślak-Witkowska (Cieślak), Ewa
Cybichowska (Dankowska), Mieczysława
Cytlak (Schulz), Marzena
Czaja-Kowalczyk (Czaja), Barbara
Czech, Andrzej
Czyhin-Laskowska (Urbańska), Halina
Deja-Szuma (Deja), Krystyna
Dojwa, Ryszard
Dudziak, Wiesław
Filipiak, Tadeusz
Francuszkiewicz-Posadzy, Danuta
Frąckowiak-Suchańska, Teresa
Garstka -Skrobańska (Garstka ), Anna
Gawinowska (Świątek), Bożena
Glapiński, Marek
Główka, Andrzej
Góźdź, Tadeusz
Gradzewicz, Jan
Grajkowska-Kucharczyk, Joanna
Grela, Maciej
Grześkowiak, Tadeusz
Guglas (Anczyk), Krystyna
Horbaczewska (Knihinicka), Zofia
Ilnicki, Wiesław
Jabłońska-Toruń, Hanna
Jankiewicz, Piotr
Jarmusz, Krzysztof
Jarzembowski, Juliusz
Jasiński, Piotr
Jędrzejewski, Roman
Kaczmarek (Majewska), Dorota
Kasprowicz, Alina
Klafaczyński, Piotr
Knegt-Jung (Junk), Krystyna
Korzeniowska-Kubacka (Korzeniowska), Iwona
Kozak-Adamczyk (Kozak), Elżbieta
Krakowska, Bogumiła
Król-Larsson, Barbara
Królak, Krzysztof
Kruczyńska (Dziwińska-Kruczyńska) Katarzyna
Kruczyński, Jacek
Krysztofek, Stanisław
Kucharczyk, Maciej
Kupijaj-Kiernowicz, Barbara
Kwiatkowska-Wiśniewska (Kwiatkowska), Elżbieta
Leszkowska, Maria
Maciejewska, Elżbieta
Mackiewicz, Andrzej
Malicki, Krzysztof
Malinowski (Malinowski), Zygmunt
Marcinkowska-Pięta (Marcinkowska), Renata
Masiakowska (Hałas), Ewa
Masiakowski, Andrzej
Meisnerowski, Piotr
Miarzyńska (Marciniak), Maria
Miarzyński, Krzysztof
Molski, Stanisław
Mroczek (Zapaśnik), Natalia
Napierała, Jacek
Nowicka-Chojara (Nowicka), Irena
Nowosielski, Janusz
Opieka Jarych (Opieka), Alina
Papierkowska-Meisnerowska, Maria
Parchimowicz, Józef
Pawelczyk, Leszek
Pawlarczyk-Burdajewicz (Pawlarczyk), Danuta
Pięta, Przemysław
Pilecka-Parchimowicz (Pilecka), Elżbieta
Polaszewska-Raszkowska (Polaszewska ), Barbara
Posadzy, Krzysztof
Pruchnik-Wolińska (Pruchnik), Danuta
Przybylska-Witalińska (Przybylska), Kinga
Przybylska, Iwona
Rudnicka, Ewa
Ryżyńska (Ostynowicz), Kamila
Siemaszko, Ryszard
Siemiątkowska-Stengert (Siemiątkowska), Wanda
Sikorowska Janiszewska (Sikorowska), Ewa
Skotarczak-Sowa, Hanna
Skrobański, Piotr
Skrzyński, Jacek
Staniszewski, Ryszard
Stengert, Piotr
Stodolny, Mieczysław
Straszewska (Kubisiewicz), Krystyna
Stryjska, Małgorzata
Suda, Piotr
Szkudlarek, Jan
Szykor-Plecińska (Szykor), Dorota
Szymanowski, Paweł
Ściegienna-Hirszfeld, Agnieszka
Świderski, Andrzej
Świetlik-Świderska, Danuta
Tokarz-Kupczyk (Tokarz), Elżbieta
Uklejewska, Donata
Walczak, Mieczysław
Waligóra-Gomolec (Waligóra), Danuta
Walkowiak (Walczak), Maria
Wiatrowska (Trzcińska-Wiatrowska), Lidia
Wiśniewska (Watała), Anna
Wiśniewski, Witosław
Wołoszyńska (Wołoszyńska), Halina
Wójcicka (Wawrzyniak), Barbara
Zabielska (Mazurek), Hanna
Żmuda, Tadeusz