Zjazd za dni
Uczestników: 0

Rejestracja

Aby się zarejestrować wypełnij poniższy formularz i wpłać 500 złotych
na przeznaczone tylko dla potrzeb Zjazdu konto:

48 1020 4027 0000 1302 1438 4228
Katarzyna Bernardczyk
(tytułem: imię i nazwisko - zjazd absolwentów).

Dodatkowo dla przelewów zagranicznych*:
SWIFT (BIC) BPKOPLPW

 

Powyższa suma pokrywa wszelkie koszty uczestnictwa jednej osoby związane z organizacją Zjazdu i uczestnictwem  w wieczornym spotkaniu w Hotelu Mercure w Poznaniu.

Prosimy Was o możliwie szybkie zarejestrowanie się. Potwierdzeniem dokonania wpłaty i otrzymania formularza przez Organizatorów będzie pojawienie się Twojego nazwiska w zakładce Uczestnicy.

Doskonale nam znany, wysokiej klasy hotel Mercure Poznań - dawniej Merkury przygotował  dla uczestników Zjazdu specjalne ceny pokojów. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: kontakt@dyplomamp78.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania wyślij je na adres: kontakt@dyplomamp78.pl lub zadzwoń: 601 734 926.

 

* W przypadku przelewów zagranicznych, ze względu na przeliczniki walutowe i opłaty bankowe, prosimy o wpłatę dodatkowej kwoty w wysokości 5 Euro.

 

Formularz rejestracyjny

Wysłanie niniejszego formularza jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do organizacji niniejszego zjazdu w zakresie obejmującym: imię, nazwisko, adres email, numer telefonu zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.